Spotkanie Przedstawicieli WKO PTTK w Sierakowie

Wszystkie Oddziały należące do WKO oraz Komisje i Kluby

KOMUNIKAT NR 03/2019

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi najbliższego Spotkania Przedstawicieli WKO PTTK informuję, że

Spotkanie odbędzie się w dniach od 30.11. do 01.12. br w Sierakowie z zakwaterowaniem w Hotelu KAMA.

Obecny koszt uczestnictwa od 1 osoby będzie wynosił 130,00 zł. Planujemy wyjazd z Poznania o godz. 10,00 w sobotę i powrót do 15,00 w niedzielę. Zwiedzanie term w Tarnowie Podgórnym, pałacu w Jankowicach, Buku (Muzeum, drewniany kościółek, synagoga, elementy drewnianego wodociągu, Sanktuarium), pałacu w Wąsowie, spotkanie z prelekcją w Nadleśnictwie Oborniki Wlkp ( Dąbrówka) z poczęstunkiem, Muzeum u Werbistów w Chludowie + drewniany kosciółek. Może do tego dojść jeszcze zwiedzanie Stada Ogierów w Sierakowie.

W sobotę po obradach i obiadokolacji planujemy spotkanie integracyjne. Myślę, że dokładny program spotkania roześlę do wszystkich w dniu 12 listopada, ale zapisy przyjmuję już dzisiaj.

Proszę o podanie, kto wybiera się do Sierakowa własnym transportem.

Nadmieniam, że w Sierakowie uchwalimy program działania WKO na rok 2020 a więc już teraz proszę zainteresowane Oddziały, kluby i komisje działające przy WKO, o przesyłanie propozycji do kalendarza.

Pozdrawiam i do zobaczenia: Andrzej Kudlaszyk