Podziękowanie dla Dyrektora muzeum

Zarząd Klubu górskiego GRULE w imieniu własnym i uczestników wyjazdu do Łodzi wyraża najserdeczniejsze podziękowania dla Dyrektora muzeum – prof. dr hab. Ryszarda Grygiela za tak ciepłe przyjęcie w muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi. Za możliwość zwiedzenia, Manufaktury oraz Skansenu Ziemi Łęczyckiej w Tumie: www.facebook.com/LeczyckaZagrodaChlopska

Przygotowany przez Pana program był niezwykle ciekawy i dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń. Wybór miejsc, które odwiedziliśmy był doskonały, w tym względzie Pana doświadczenie i profesjonalizm są niezastąpione. Dziękujemy za otwartość, elastyczność i cierpliwość. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i wytrwałości Pana Ryszarda, który dołożył wszelkich starań, abyśmy zobaczyli jak najwięcej i dzień wycieczki dostarczył nam wielu wrażeń i satysfakcji.

Serdeczne podziękowania również dla Stowarzyszenia Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich w Górze Świętej Małgorzaty z powiatu łęczyckiego za pyszny i urozmaicony poczęstunek.

Zarząd Klubu Górskiego GRULE: Ela, Arek, Jola, Wiesia i Mirka
wraz z uczestnikami wyjazdu