Pożegnanie Wiesławy Budasz

We wtorek 13 sierpnia 2019 roku w asyście sztandaru na „nowym cmentarzu w Witaszycach, pożegnaliśmy naszą zasłużoną działaczkę PTTK Wiesię Budasz.

Wiesława Budasz – urodziła się 05 października 1961 roku w Witaszyczkach, z wykształcenia magister marketingu i bankowości, ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, długoletni pracownik w sekcji płacowej Jarocińskich Fabryk Mebli, a następnie długoletnia kadrowa w Zakładzie Odzieżowym Pani Elżbiety Zakrzewskiej w Jarocinie. Znana jako bardzo sumienny i odpowiedzialny pracownik a zarazem oddany działacz społeczny.

Wiceprezes Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Jarocinie, oraz wcześniej Członek Zarządu Oddziału PTTK w Jarocinie, długoletni i aktywny członek Klubu Górskiego „GRULE” przy Oddziale PTTK w Jarocinie, sympatyzowała z Klubem Regionalistów Ziemi Jarocińskiej PTTK. Pracowita, uczynna, zawsze można było na nią liczyć w każdej sytuacji.

Jako Prezes Zarządu Oddziału PTTK w Jarocinie i jednocześnie Przewodniczący naszej delegacji, w imieniu nas tutaj zgromadzonych, dziękuję Tobie droga Koleżanko za wszystko!
Niech spoczywa w pokoju z Bogiem Panem.

Cześć Jej pamięci!

Leszek Bajda